Sisters Inc. on luova tapahtumamarkkinointitoimisto,  joka suunnittelee ja tuottaa kokemuksellisia ja tuloksellisia yritystapahtumia tuoreista näkökulmista.

Tapahtumissa on kyse kohtaamisista ja elämyksistä.  Autamme yritystäsi hurmaamaan ja sitouttamaan kohderyhmänne tapahtuman keinoin oli kyse sitten asiakas- tai henkilöstötapahtumista.

Olemme innostuneita, vastuullisia ja kokeneita tapahtumamarkkinoinnin ammattilaisia, joilla on mielessään yksi tavoite: asiakkaidemme menestys!

Suunnittelemme ja tuotamme kokemuksellisia ja tuloksellisia tapahtumia. Autamme asiakkaitamme näkemään heidän kohderyhmänsä uusin silmin ja kehittämään ainutlaatuista sisältöä ja elämyksiä, jotka jättävät muistijäljen, vaikuttavat asenteisiin ja muuttavat käyttäytymistä haluttuun suuntaan.

Käytämme ROI-metodia jo suunnitteluvaiheessa varmistaaksemme asiakkaan liiketoiminnan kannalta parhaan mahdollisen tuloksen. Hyödynnämme uusinta teknologiaa  ja monikanavaisuutta sekä  seuraamme alan uusimpia trendejä. Rakastamme hyviä haasteita ja odotamme innolla yhteydenottoasi!

Palvelut

Räätälöityjen tapahtumien lisäksi, olemme tuotteistaneet valmiita helposti ostettavia kustannustehokkaita konsepteja.

Ota yhteyttä

Sisters & Company Oy
Veneentekijäntie 18 A
00210 Helsinki
Tel. (09) 75151200
Fax. (09) 75151210
myynti@sisters.fi

LASKUTUS
Sisters & Company Oy
PL 36970
00021 LASKUTUS

Y-tunnus: 2164593-2


Osnat Mangs
Managing Director
(09) 75151211
040 747 4851
osnat@sisters.fi

Dana Pikkarainen
Creative Director
(09) 75151212
040 582 5282
dana@sisters.fi

 

Mia Lydman
Executive Producer
(09) 75151214
040 568 1511
mia@sisters.fi

Tarja Musikka
Marketing Director
(09) 75151230
tarja@sisters.fi

 

Hannele Kallio
Executive Producer
(09) 75151229
040 50 38 666
hannele@sisters.fi

Marianne Hokkanen
Production Coordinator
(09) 75151213
044 0885 789
marianne@sisters.fi

 

Pepita Tamminen
Production Coordinator
(09) 75151231
050 5468 633
pepita@sisters.fi

 
 Sisters & Company Oy - Yhteystiedot, Y-tunnus ja asiakirjat - Kauppalehden Yrityshaku Suomen Vahvimmat Evento Awards 2014 Voittaja Evento Awards 2015 Voittaja

TARJOUSPYYNTÖ

*pakollinen kenttä